Кривий Ріг → News
Оголошення про проведення конкурсу відгуків на тему "Мої враження від криворізьких екскурсій"

Putivnyk investora
Select the text and press

Ctrl + Enter

to report.

Main All News at 2017 year january month

Оголошення про проведення конкурсу відгуків на тему "Мої враження від криворізьких екскурсій"

Date of publication:January 11, 2017

До всесвітнього дня екскурсовода, який щорічно святкується 21 лютого, управління економіки виконкому міської ради спільно з комунальним підприємством  "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради оголошує конкурс відгуків на тему "Мої враження від криворізьких екскурсій".

Мета конкурсу - промоція криворізьких екскурсоводів та екскурсій.

Учасниками конкурсу можуть стати як криворіжці, так і мешканці інших населених пунктів України, іноземці, написавши eсe (розповідь) або знявши відеоролік та надіславши його на електрону адресу u.economy@kryvyirih.dp.ua з позначкою "Конкурс відгуків". До есе (оповідання) можна додавати фотографії у форматі jpg, розмір есе нe повинен пeрeвищувати 1000 слів, відеоролик має триває не більше 15 хвилин.

Пeрeможців конкурсу в кількості 3 осіб буде обрано за кількістю позитивних вподобань на сторінці Facebook "Кривий Ріг туристичний" (https://www.facebook.com/kr.tour/).

Автор повинен вказати прізвище, ім'я та по-батькові, населений пункт постійного проживання та телефони для зворотного зв'язку.

Голосування триватиме до 21 00 19 лютого 2017 року.

Пeрeможці будуть відзначені під час проведення міських урочистих заходів з нагоди всесвітнього дня екскурсовода, які відбудуться 21 лютого 2017 року в Кривому Розі.

 

Запрошуємо всіх охочих розповісти власну історію та враження про мандрівки містом та його екскурсоводів!

 

Довідки за телефонами – 74 84 75, 92 13 17.

 

Statistics on the resource center:

Involved workers 2 665
Produced resources 171
Posted objects 17874