Кривий Ріг – Ресурсний центр

Спортивно-масові заходи

По адміністративним районам:
Проведені:




Спортивно-ігрова програма «Ми за здоров'я, здорове життя, здорове майбутнє»

Назва закладу: 20 жовтня 2017 р. 15:00
Адреса: вулиця Космонавтів буд. 13, район: Саксаганський

Чемпіонат ДЮСШ № 8 з настільного тенісу

Назва закладу: 21 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Івана Авраменка буд. 20, район: Саксаганський

Першість ДЮСШ № 10 з художньої гімнастики серед груп ПП

Назва закладу: 21 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Бикова буд. 4, район: Саксаганський

Всеукраїнський турнір з боротьби самбо, пам’яті кошового отамана І.Сірка, серед юнаків 2004-2006 р.н., за підтримки голови Довгинцівської районної в місті ради

Назва закладу: Палац спорту Криворізького фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» 21 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Магістральна буд. 19, район: Довгинцівський

Відкритий Кубок з кіокушин карате

Назва закладу: 22 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Космонавтів буд. 13, район: Саксаганський

Першість ДЮСШ№ 10 з ЗФП серед груп ПБП відділення плавання

Назва закладу: 22 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Бикова буд. 4, район: Саксаганський

Відкрита першість ДЮСШ № 8 з плавання «День кроліста»

Назва закладу: 24 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Волосевича буд. 1А, район: Саксаганський

Районні змагання з міні футболу

Назва закладу: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 125 26 жовтня 2017 р. 12:00
Адреса: мікрорайон 5-й Зарічний буд. 32А, район: Покровський

Осіння першість КПНЗ «ДЮСШ № 3» з тенісу

Назва закладу: КПНЗ «ДЮСШ №3» 28 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Зарічна буд. 3, район: Центрально-Міський

Осіння першість КПНЗ «ДЮСШ № 3» з настільного тенісу

Назва закладу: КПНЗ «ДЮСШ №3» 28 жовтня 2017 р. 10:00
Адреса: вулиця Гданцівська буд. 24А, район: Центрально-Міський

Чемпіонат України з хокею з шайбою

Назва закладу: "Льодова арена" 28 жовтня 2017 р. 09:00
Адреса: вулиця Святогеоргіївська буд. 21Б, район: Металургійний

Чемпіонат України з хокею з шайбою

Назва закладу: "Льодова арена" 28 жовтня 2017 р. 09:00
Адреса: вулиця Святогеоргіївська буд. 21Б, район: Металургійний

Першість ФОК ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» з плавання

Назва закладу: 30 жовтня 2017 р. 09:00
Адреса: вулиця Кармелюка буд. 35 ФОК ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК", район: Інгулецький